توسعه وب سایت – خدمات طراحی سایت حرفه ای

سرویس توسعه وب سایت چیست و چرا امروزه هر فروشگاهی به آن نیاز دارد؟ امروزه با پیشرفت تکنولوژی و خرید آنلاین، هر کسب و کاری نیاز به استفاده از خدمات طراحی سایت برای فروش آنلاین را احساس می کند. این سایت با کادری مجرب، خدمات طراحی سایت، تبلیغات اینترنتی و برنامه نویسی کامپیوتر و موبایل را به مشتریان گرامی ارائه می دهد. هدف این شرکت جلب رضایت تمامی مشتریان با ارائه خدمات با کیفیت و منحصر به فرد می باشد.

خدمات طراحی سایت چیست؟

به کلیه فرآیندهایی که از صفر تا صد برای طراحی سایت انجام می شود خدمات طراحی سایت می گویند. این خدمات شامل فرآیندهای مختلفی می شود که هر کدام برنامه ریزی و استراتژی خاص خود را می طلبد. افرادی که این خدمات را انجام می دهند، طراحان و توسعه دهندگان سایت نامیده می شوند.

شرکت سایت کار با بهره گیری از بهترین متخصصین در این زمینه کلیه خدمات طراحی سایت از صفر تا صد را ارائه می دهد.

خدمات طراحی سایت شامل چه مواردی می شود؟

همانطور که گفتیم خدمات طراحی وب سایت شامل فرآیندهای مختلفی است. وقتی سایتی برای فروشگاه و کسب و کار خود ایجاد می کنید، کار شما به همین جا ختم نمی شود و به اصطلاح باید سایت را زنده نگه دارید.

خدمات طراحی سایت در شرکت سایت کار محدود به طراحی سایت نیست و با ارائه خدمات دیگر نیز سعی در جلب رضایت مشتریان خود دارد. این خدمات عبارتند از:

طراحی وب سایت

طراحی انواع سایت ها بر اساس اصول سئو و از صفر و به صورت کدنویسی توسط خدمات تخصصی شرکت سایت می باشد که توسط تیم مجرب این شرکت انجام می شود. هدف تیم ما این است که با توجه به نوع کسب و کار مشتریان و نیازهای آنها یک طراحی وب سایت کاملا تخصصی و بهینه برای شما ایجاد کنیم.

توسعه وب سایت در شرکت سایت کار با استفاده از آخرین فناوری ها در این زمینه انجام می شود.

تولید و مدیریت محتوا

یکی از مواردی که می توانید به راحتی مشتریان زیادی را به سمت سایت خود هدایت کنید، ایجاد محتوای تازه و تمیز است. در الگوریتم های جدید گوگل به این مشکل توجه ویژه ای شده و نکات ویژه ای در نظر گرفته شده است. تولید محتوا بر اساس اصول سئو و کاربر پسند یکی از خدمات طراحی سایت شرکت سایت کار است که به صورت حرفه ای انجام می شود.

ما علاوه بر تولید محتوای متنی، محتوای گرافیکی، ویدئو، عکس، اینفوگرافیک و … تولید می کنیم. زیرا معتقدیم یک شرکت موفق باید در تمامی عناصر محتوا عملکرد خوبی داشته باشد.

به روز رسانی سایت

برخی از شرکت ها یا فروشگاه ها فردی را برای عملیات به روز رسانی استخدام می کنند زیرا زمان کافی ندارند. متأسفانه مشاهده شده است که برخی از این افراد به دلیل عدم دانش سایت و مفاهیم سئو باعث افت رتبه آن شده اند.

به روز رسانی سایت که شامل افزودن مطالب جدید، محصولات جدید، اخبار و … می باشد نیازمند رعایت اصول اولیه سایت و سئو می باشد. این کار که یکی از خدمات طراحی سایت می باشد به صورت تخصصی توسط سایت کار انجام می شود.

تعمیر و نگهداری سایت
تعمیر و نگهداری سایت که شامل عیب یابی از کدنویسی گرفته تا هاست می باشد به صورت کاملا تخصصی با تیمی مجرب در این زمینه انجام می شود. این سرویس به مدت چند ماه رایگان است و پس از آن سالانه درصدی بر اساس میزان هزینه های طراحی وب سایت دریافت می شود.

سایر خدمات طراحی سایت

شرکت Site Car خدمات دیگری فراتر از موارد ذکر شده ارائه می دهد. این خدمات شامل طراحی بنر، تبلیغات، تبادل، طراحی کاتالوگ، طراحی کارت ویزیت و … می باشد.

چرا بهتر است شرکت ها و فروشگاه ها خدمات طراحی وب سایت خود را به یک شرکت برون سپاری کنند؟
در هر فرآیندی هماهنگی همه عناصر باعث پیشرفت آن می شود. اگر شما نیز قصد توسعه وب سایت خود را دارید، بهتر است تمام خدمات طراحی وب سایت خود را به یک شرکت موفق بسپارید. به این ترتیب برنامه ریزی آسانتر و بهتر است، زیرا مشکل خوردن هر یک از آنها باعث اختلال در کار می شود و می تواند تأثیر ناخواسته ای بر سایر عناصر و خدمات بگذارد.

خدمات توسعه وب سایت همراه با خدمات پشتیبانی است که شرکت وب سایت ارائه می دهد. ما هرگز شعار نداده ایم، بلکه تمام تلاشمان بر این است که به وعده های خود عمل کنیم تا مشتریان عزیز را راضی نگه داریم.