از جمله برند های مطرحی که داده ورزان مسئولیت طراحی سایت اختصاصی آن را داشته، سایت یک و یک، صنایع غذایی دلوسه و کفش ملی میتوان اشاره کرد. از جمله نمونه کار های این شرکت میتوان به طراحی سایت صنعت امن، طراحی سایت خبری آشپزی ما، صنایع چرم روما، بامیکا و … حیف بود آژانس خلاقیت وبسیما با ظاهر سایت عالی و نمونه کار های متعدد جایی در بین معروف ترین طراحان سایت ایران نداشته باشد. در بخش قبل سایت های فروشگاهی وردپرسی را معرفی کردیم و در این بخش دیگر سایت های معروف وردپرسی را آورده ایم. چرا پیشنهاد میکنیم از ما خدمات سایت فروشگاهی را دریافت کنید؟ چرا که در آن باید از مباحث حرفه ای برای ساخت فروشگاه اینترنتی خود استفاده کنند. حتی ساعت کاریش رو خود طراح میتونه مشخص کنه. میتونید به صفحه خدمات مورد نظرتون برید و بعد از کسب اطلاعات کافی، دکمه ثبت سفارش رو بزنید. از جمله طراحی های این شرکت میتوان به طراحی سایت اختصاصی، طراحی فروشگاه اینترنتی و انواع سایت های وردپرسی اشاره کرد.

بنابراین ما با ساخت یک فروشگا اینترنتی می توانیم به راحتی انواع دیگر سایت ها نظیر سایت های شخصی ، شرکتی ، تبلیغاتی را با استفاده از PHP طراحی کنیم.در واقع شرکت در این دوره، همانند شرکت در یک دوره آموزشی با نام آموزش ۰ تا ۱۰۰ طراحی سایت با PHP می باشد. به همین جهت همواره سعی می کنیم بهترین خدمات ممکن را به مشتریان خود ارائه دهیم. شرکت طراحی سایت دارکوب دارای سابقه ای طولانی مدت با نمونه کار های متعدد ست اما باید کمی در دیزاین سایت خود تجدید نظر بکند. شرکتی که پس از 22 سال فعالیت همچنان دارای ساختاری منظم و خلاق است، میتواند در این لیست جایی داشته باشد. ایران سایت قدیمی ترین و بزرگترین مجموعه طراحی وب سایت حرفه ای در تهران با تیمی کاملا متخصص و حرفه ای در زمینه های طراحی و ساخت سایت با تعرفه ها و زمینه های متنوع مثل طراحی وب سایت شرکتی، طراحی وب سایت شخصی، طراحی سایت عکاسی، طراحی سایت علمی، طراحی سایت صرافی، ساخت سایت های پرتال و طراحی سایت تبلیغاتی و دارای بیش از 500 نمونه کار با قیمت مناسب در طراحی و داشتن پلن های پایه تا حرفه ای ایران سایت را به برترین گروه تبدیل نموده است.

از جمله نمونه کار های این شرکت میتوان به طراحی سایت مپنا، سایت ایران لوکس، تولید دارو و … از جمله نمونه کار های ایران سایت هم میتوان به طراحی اختصاصی سایت آریا ریپر، سایت وردپرسی آریا بهار، طراحی سایت فودگاه، حسابداری آتیلا و … اغلب نمونه کار ها وردپرسی هستند حالت اختصاصی ندارد. از جمله نمونه کار های اختصاصی این شرکت میتوان به طراحی سایت فروشگاه رفاه، نرم افزار هلو، هایپرمی و … اشاره کرد. عیب اصلی این شرکت هم عدم موجودی نمونه کار با برند های معتبر در سطح ملی با توجه به این سابقه طولانی است. نقطه قوت این شرکت که برای آن جایی در بهترین طراحان سایت ایران باز کرده است، نمونه کار های متعدد و طراحی سایت های زیباست. تیم ما با اشتیاق و تعهد، دانش و توان خود را بکار گرفته تا با کیفیت ترین خدمات طراحی سایت را در بهینه ترین زمان و هزینه ارائه داده و با خدمات گسترده پشتیبانی، آموزش، سئو و بهینه سازی، گرافیک و محتوا، همیار شما عزیزان در دنیای کسب و کار آنلاین باشد.

اما شرکت های کوچک نیز برای پیشرفت و فعال نگه داشتن سایت خود به پشتیبانی نیاز دارند. مشاغل در هر شکل و اندازه ای وجود دارند. برای خود بسازید و اصلا نیازی به هزینه زیاد جهت طراحی وب سایت با استفاده از این پلتفورم ها وجود ندارد. اشاره کرد. مزیت فوق العاده این شرکت خلاقیت در طراحی است و از جمله عیب آن نیز میتوان به قیمت نسبتا زیاد آن اشاره کرد. از جمله خدمات این شرکت میتوان به طراحی سایت اختصاصی، سئو، ادوردز، عکاسی و ساخت اپ اشاره کرد. شرکت طراحی سایت داده ورزان به عنوان آخرین شرکت این لیست از لحاظ کیفیت ارائه خدمت به مشتریان پیشتاز است. این شرکت هم به دلیل ترافیک زیاد پروژه، در پاسخ به تیکت های ارسالی طبق نظر مشتریان وب 24، خوب عمل نکرده است. خلاقیت زیاد این مجموعه در طراحی سایت برای شما هزینه زیادی را هم در بر خواهد داشت. This was c​reated by GSA C ontent Gene᠎rator DE MO.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *